Wie of wat zoekt u?

WIE?

FIRMA, DIRECTIELID, BTW, TELEFOON, FAX

WAT?

ACTIVITEIT, TREFWOORD, MERK, PRODUCT, SECTORINDEX

WAAR?

POSTCODE, GEMEENTE, KIES PROVINCIE
1.474.144 ACTIEVE BEDRIJVEN - 1.430.997 CONTACTPERSONEN
Met een login krijgt u een overzichtelijke pdf per bedrijf, die u kan printen en opslaan.
Fiche in pdf

Randstad Group Belgium

Officiële mandaten

 FunctieNaamGeslachtTaalE-mail
Ged. bestuurder Dhr Herman Nijns Man NL herman.nijns@randstadgroup.be
Bestuurder M. Francois Beharel Man FR

Operationele functies

 FunctieNaamGeslachtTaalE-mail
CEO Dhr Herman Nijns Man NL herman.nijns@randstadgroup.be
CFO Mvr Isabelle Van Iseghem Vrouw NL isabelle.van.iseghem@randstadgroup.be
COO Dhr Eddy Annys Man NL eddy.annys@randstadgroup.be
CIO Dhr Günther Ghijsels Man NL gunther.ghijsels@randstadgroup.be
Managing dir. Mvr Annic Bosmans Vrouw NL Annic.bosmans@randstad.be
Managing dir. Mvr Muriel Gysens Vrouw NL Muriel.gysens@randstad.be
Personeel, HRM Dhr Walter Reynaert Man NL walter.reynaert@randstadgroup.be
Inkoop Mvr Katrien De Ryck Vrouw NL katrien.de.ryck@randstadgroup.be
Marketing Dhr Philippe Stulens Man NL philippe.stulens@randstadgroup.be
Communicat./PR Dhr Jan Denys Man NL jan.denys@randstadgroup.be
Studiedienst M. Patrick Dupont Man FR patrick.dupont@randstadgroup.be

Persoonlijke informatie

Commentaar:  
Typering:  
Extra informatie
Sectorklassement - omzet
Met een login sorteert u op een kerncijfer naar keuze en ziet u meteen de gegevens voor twee boekjaren.
Bedrijf 2018 2017 Plaats Top
1 HR Rail     50
2 Adecco Personnel Services     270
3 SD Worx Belgium     516
4 Randstad Group Belgium     613
5 Robert Half     658
6 Unique     1.020
7 Ausy Consulting     1.276
8 USG Public-Sourcing     1.386
9 USG People Bus. Solutions     1.558
10 Hays Services     1.703
Sector op kaart
Met een login ziet u de spreiding van deze sector volgens omzet, werknemers en toegevoegde waarde op de kaart van België (al dan niet per provincie).

Kaart verfijnen

GeoTop

Extra opties

  1. Eigen Top-klassement maken
    in 3 stappen
  2. Klantenbestand opladen, analyseren en prospects ophalen in tien minuten
Advertentie
Benchmark - Omzet
Met een login vergelijkt u de kerncijfers van dit bedrijf met die van zijn sectorgenoten en regio.
 20182017
Randstad Group Belgium    
Mediaan sector    
Mediaan postcode    
Mediaan provincie    
Mediaan België    
Kies ander kerncijfer:

Vergelijk uw bedrijf met andere spelers
uit uw sector of regio.

Zoek: GO