Wie of wat zoekt u?

WIE?

FIRMA, DIRECTIELID, BTW, TELEFOON, FAX

WAT?

ACTIVITEIT, TREFWOORD, MERK, PRODUCT, SECTORINDEX

WAAR?

POSTCODE, GEMEENTE, KIES PROVINCIE
1.474.001 ACTIEVE BEDRIJVEN - 1.429.283 CONTACTPERSONEN
  • 24/10/2019 - Trends Top Netwerklunch Contacteer uw regionale accountmanager voor info over de netwerklunch in Vilvoorde (Taste).
  • Opleiding Sales & Marketing 22/10/2019 Roeselare (Roularta Media Group) Registratie
  • 14/11/2019 - Trends Top Netwerklunch Contacteer uw regionale accountmanager voor info over de netwerklunch in Oostkamp (Loweide).
  • Nieuw op trendstop.be Check de profielen van AC's Accountants, D.B.P. PlasticsSteel Dreams en Business Executive Service Company.
  • Opleiding Balansanalyse II 29/10/2019 De commerciële cyclus en haar financiële werking - Kontich (Clubhouse) Registratie
Met een login krijgt u een overzichtelijke pdf per bedrijf, die u kan printen en opslaan.
Fiche in pdf

JCB-Belgium

Officiële mandaten

 FunctieNaamGeslachtTaalE-mail
Ged. bestuurder Dhr Kris Vochten Man NL kris.vochten@jbc.com
Bestuurder Dhr Rene Wetzels Man NL rene.wetzels@jcb.com
Bestuurder Dhr Graeme Macdonald Man NL
Bestuurder Dhr Marco Bersellini Man NL
Bestuurder Dhr Daniel Thompstone Man NL

Operationele functies

 FunctieNaamGeslachtTaalE-mail
Alg. directeur Dhr Kris Vochten Man NL kris.vochten@jbc.com
Sales manager Dhr Christophe Piret Man NL christophe.piret@jcb.com
Financiën Dhr Bert Timmermans Man NL bert.timmermans@jcb.com
Debiteurenbeh. Mvr Karine Maes Vrouw NL karine.maes@jcb.com
Personeel, HRM Mvr Karine Maes Vrouw NL karine.maes@jcb.com
Informatica Dhr Karel Voges Man NL karel.voges@jcb.com
Inkoop Mvr Barbara Van Goetsenhoven Vrouw NL barbara.van.goetsenhoven@jcb.com
Verkoop Dhr Christophe Piret Man NL christophe.piret@jcb.com
Techniek Dhr Michel Dausin Man NL michel.dausin@jcb.com

Persoonlijke informatie

Commentaar:  
Typering:  
Extra informatie
Sectorklassement - omzet
Met een login sorteert u op een kerncijfer naar keuze en ziet u meteen de gegevens voor twee boekjaren.
Bedrijf 2018 2017 Plaats Top
1 Scansource Europe     291
2 Haas Automation Europe     557
3 Eriks     1.015
4 Joskin Ets.     1.027
5 Stihl Andreas     1.089
6 Donaldson Europe     1.124
7 Hilaire Van der Haeghe     1.161
8 SKF Belgium     1.227
9 Prodex     1.314
10 Yamazaki Mazak Europe     1.519
Sector op kaart
Met een login ziet u de spreiding van deze sector volgens omzet, werknemers en toegevoegde waarde op de kaart van België (al dan niet per provincie).

Kaart verfijnen

GeoTop

Extra opties

  1. Eigen Top-klassement maken
    in 3 stappen
  2. Klantenbestand opladen, analyseren en prospects ophalen in tien minuten
Company Corner

Benchmark - Omzet
Met een login vergelijkt u de kerncijfers van dit bedrijf met die van zijn sectorgenoten en regio.
 20182017
JCB-Belgium    
Mediaan sector    
Mediaan postcode    
Mediaan provincie    
Mediaan België    
Kies ander kerncijfer:

Vergelijk uw bedrijf met andere spelers
uit uw sector of regio.

Zoek: GO