Wie of wat zoekt u?

WIE?

FIRMA, DIRECTIELID, BTW, TELEFOON, FAX

WAT?

ACTIVITEIT, TREFWOORD, MERK, PRODUCT, SECTORINDEX

WAAR?

POSTCODE, GEMEENTE, KIES PROVINCIE
1.458.825 ACTIEVE BEDRIJVEN - 1.242.313 CONTACTPERSONEN
  • Opleiding Sales & Marketing 17/09/2019 Vilvoorde (Living Tomorrow) Registratie
  • Opleiding Sales & Marketing 01/10/2019 Kontich (Clubhouse) Registratie
  • Nieuw: Rubriek 'Uit te keren winst' is beschikbaar als selectie- en sorteerparameter.
  • Opleiding Sales & Marketing 24/09/2019 Kortrijk (Trustteam) Registratie
  • Nieuw op trendstop.be Check de profielen van Tooling Technics, SERUSIVan Compernol Steven en CHEQ.
  • 12/09/2019 - Trends Top Netwerklunch Contacteer uw regionale accountmanager voor info over de netwerklunch in Vilvoorde (Living Tomorrow).
Met een login krijgt u een overzichtelijke pdf per bedrijf, die u kan printen en opslaan.
Fiche in pdf

JCB-Belgium

Officiële mandaten

 FunctieNaamGeslachtTaalE-mail
Ged. bestuurder Dhr Kris Vochten Man NL kris.vochten@jbc.com
Bestuurder Dhr Rene Wetzels Man NL rene.wetzels@jcb.com
Bestuurder Dhr Graeme Macdonald Man NL
Bestuurder Dhr Marco Bersellini Man NL
Bestuurder Dhr Daniel Thompstone Man NL

Operationele functies

 FunctieNaamGeslachtTaalE-mail
Alg. directeur Dhr Kris Vochten Man NL kris.vochten@jbc.com
Sales manager Dhr Christophe Piret Man NL christophe.piret@jcb.com
Financiën Dhr Bert Timmermans Man NL bert.timmermans@jcb.com
Debiteurenbeh. Mvr Karine Maes Vrouw NL karine.maes@jcb.com
Personeel, HRM Mvr Karine Maes Vrouw NL karine.maes@jcb.com
Informatica Dhr Karel Voges Man NL karel.voges@jcb.com
Inkoop Mvr Barbara Van Goetsenhoven Vrouw NL barbara.van.goetsenhoven@jcb.com
Verkoop Dhr Christophe Piret Man NL christophe.piret@jcb.com
Marketing Dhr Christoff Mombers Man NL christoff.mombers@jcb.com
Techniek Dhr Michel Dausin Man NL michel.dausin@jcb.com

Persoonlijke informatie

Commentaar:  
Typering:  
Extra informatie
Sectorklassement - omzet
Met een login sorteert u op een kerncijfer naar keuze en ziet u meteen de gegevens voor twee boekjaren.
Bedrijf 2017 2016 Plaats Top
1 Scansource Europe     323
2 Haas Automation Europe     649
3 Eriks     1.026
4 SKF Belgium     1.174
5 Stihl Andreas     1.201
6 Hilaire Van der Haeghe     1.250
7 Joskin Ets.     1.282
8 Prodex     1.501
9 Heidelberg Benelux     1.611
10 Yamazaki Mazak Europe     1.690
Sector op kaart
Met een login ziet u de spreiding van deze sector volgens omzet, werknemers en toegevoegde waarde op de kaart van België (al dan niet per provincie).

Kaart verfijnen

GeoTop

Extra opties

  1. Eigen Top-klassement maken
    in 3 stappen
  2. Klantenbestand opladen, analyseren en prospects ophalen in tien minuten
Company Corner

Benchmark - Omzet
Met een login vergelijkt u de kerncijfers van dit bedrijf met die van zijn sectorgenoten en regio.
 20172016
JCB-Belgium    
Mediaan sector    
Mediaan postcode    
Mediaan provincie    
Mediaan België    
Kies ander kerncijfer:

Vergelijk uw bedrijf met andere spelers
uit uw sector of regio.

Zoek: GO