Quicksearch Trends Top

WHO?

COMPANY, BOARD MEMBER, VAT, TELEPHONE, FAX

WHAT?

ACTIVITY, KEYWORD, BRAND, PRODUCT, SECTOR INDEX

WHERE?

ZIP CODE, MUNICIPALITY SELECT PROVINCE
304,485 COMPANIES- 478,048 BOARD MEMBERS
  • 30/05/2012 - Gazellen Oost-Vlaanderen Capitole (Gent) - Informatie en inschrijving
  • 25/05/2012 - Trends Top Expert Class Formation pratique gratuite prospection et géomarketing - Wavre (Multiburo)
  • New: alert service You will automatically be informed of important changes in the companies that matter to you. More info.
  • New: export User-friendly export of contact and company data at a competitive price. More info.
  • 23/05/2012 - Gazelles Namur Ferme de Mehaignoul (Meux) - Information et inscription
  • New: rating The general health indicator offers an up-to-date insight in the company's financial position. More info.
  • 22/06/2012 - Trends Top Expert Class Formation pratique gratuite prospection et géomarketing - Nivelles (Hôtel Nivelles Sud)

Mede-eigenaar ook commissaris van de rekeningen

Dat heeft het Grondwettelijk Hof beslist nadat het de rechtsvordering van de bedrijfsrevisoren en externe accountants tegen de wet van 2 juni 2010 die de werking van de mede-eigendom moderniseert, heeft verworpen.

Zij vonden dat namelijk een inbreuk op het wettelijke monopolie dat hen is toegekend – dat van de controle en de verbetering van de rekeningen – en bovendien voelde het als een verlies van de titel “commissaris van de rekeningen” die hen eigen was.

Het Hof was een andere mening toegedaan en is de regering in haar keuze gevolgd: het openstellen van die functie naar iedereen om bij te dragen tot een betere betrokkenheid van de mede-eigenaars bij het toezicht op de rekeningen van de mede-eigendom. (Arrest 187/2011 van 15 december – BS van 17 februari, pagina 11.384)



Other articles
Info
College voor de strijd tegen de fiscale en sociale fraude

Actieplan 2012-2013

Federale Raad voor Duurzame Ontwikkeling 

Jaarverslag 2011

Begroting 2012

Commentaar en opmerkingen van het Rekenhof 

Archives
Rue de la Loi
Vereffeningsprocedure

Wet tot wijziging van het Wetboek van vennootschappen wat de vereffeningsprocedure betreft (BS 7 mei, pagina 26.743)
 

Aangifteformulieren auteursrecht

Ministerieel besluit houdende goedkeuring van de aangifteformulieren van de vergoedingsplichtigen inzake de evenredige vergoeding bedoeld in artikel 60 van de wet van 30 juni 1994 betreffende het auteursrecht en de naburige rechten (BS 3 mei, pagina 26.222)

Vereffeningsprocedure vennootschappen

Wet tot wijziging van het Gerechtelijk Wetboek wat betreft de vereffeningsprocedure van vennootschappen (BS 7 mei, pagina 26.746)
 

Archives
Belga News